O nas

 

Jesteśmy firmą stawiającą na innowacje. Dzięki najnowszym technologiom przenosimy proces inwestycyjny na wyższy poziom.

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla wszystkich uczestników inwestycji. Dbamy o to aby zalety BIM'u wychodziły poza mury biur projektowych. To determinuje sposób w jaki prowadzimy cały proces. Znamy BIM od podszewki - dzięki temu potrafimy maksymalnie wykorzystać jego potencjał. Nowoczesne metody projektowania niosą olbrzymie korzyści. Wystarczy tylko umiejętnie po nie sięgnąć.

  

Jesteśmy członkami stowarzyszeń BIM

Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie to sieć powiązań kooperacyjnych, która zawiązana została w dniu 02.04.2012 roku, z inicjatywy kilku firm z województwa małopolskiego. Grupa inicjatorów przedsięwzięcia to ludzie silnie związani z branżą budowlaną, IT i technologiami informacyjnymi, dla których budownictwo to nie tylko praca ale i pasja. Obecnie BIMklaster funkcjonuje jako oficjalnie zarejestrowane Stowarzyszenie zrzeszające proinnowacyjne i wysoko wyspecjalizowane małe i średnie przedsiębiorstwa działające w branży budowlanej i ICT a także instytucje publiczne ze środowiska biznesowego i naukowego wspierające przedsiębiorczość oraz innowacyjność gospodarki w Polsce.
Źródło: www.bimklaster.org.pl

 


Stowarzyszenie BIM dla polskiego budownictwa powstało w 2014 roku i prowadzi działalność naukowo-badawczą, doradczą oraz szkoleniową w zakresie technologii BIM. Podstawowe cele stowarzyszenia to:

  • opracowanie standardów międzybranżowych wymaganych do użytkowania technologii BIM w obszarze wydawania decyzji administracyjnych w Prawie Budowlanym oraz w Prawie o Zamówieniach Publicznych;
  • opracowania Wzorcowych Warunków Kontraktowych w oparciu o zasady Zintegrowanego Procesu Inwestycyjnego [Integrated Project Delivery] jako alternatywy dla popularnych warunków Zaprojektuj i Wybuduj, czy instytucji Inżyniera Kontraktu;
  • opracowanie zasad wykorzystania w zakresie realizacji inwestycji budowlanych metod Lean Construction oraz metodyk zarządzania projektami Agile Project Management.

Źródło: www.plbim.org

 

Wszystkie zalety i szczegóły naszego rozwiązania nie sposób wymienić na stronie. Bardzo chętnie zaprezentujemy je osobiście. Gwarantujemy, że odmieni to Państwa spojrzenie na przyszłe inwestycje. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Tagi

bim, bim manager, przedmiar